Legacy Heritage Curved Bun Foot
Add some character to your furniture with Legacy Heritage Curved Bun Foot. These top-shaped wooden buns are available in Cherry, Maple and Rubberwood and come unfinished. Height: 4".
Specifications
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Brand | Legacy Heritage |
| Depth | 4" |
| Finish | Unfinished |
| Height | 4" |
| Material | Solid Wood |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 4" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
You May Also Like